Soru

Giriş / Çıkış Saatleri

Cevap

Villamızın Giriş saatleri 16.00 olup çıkış 10.00 kalan süre zarfında temizlik yapılmaktadır ve saatler harici giriş ve çıkış yapılmamaktadır.

Soru

Kiralama esnasında ödeme yapmak

Cevap

Kiralama esnasında, misafirlerimizden villa tatili toplam bedelinin % 35'i peşin olarak tahsil edilmektedir. 

Soru

Yemekler

Cevap

Eğer istenirse özel aşçı temin edilebilir. Rezervasyon sırasında berlirtmeniz gerekmektedir.

Soru

Evcil Hayvan

Cevap

Villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Soru

Ekstra Giderler

Cevap

Web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.

Soru

Gelirken yanımızda neler getirmeliyiz?

Cevap

Villaların mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır. Herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Soru

Kiralama fiyatına neler dahil?

Cevap

Kiralama fiyatına villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her 3 günde bir ara temizlik, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis.

Soru

Muhafazakar Ailelere Uygun

Cevap

Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla ve tente ile çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.

Soru

Havuz Bakımı

Cevap

Düzenli Olarak Havuz bakım personeli tarafından günlük yapılmaktadır. Havuza girerken; aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Soru

Kiralama Süresi

Cevap

Villalarımızın konaklama süresi minimum 5 gece olup, daha az konaklamak isteyen misafirlerimizden ekstra temizlik ücreti alınmaktadır. Ücretler her villa için değişmektedir.

Soru

Temizlik

Cevap

Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur. 3 günde bir tarafımızdan ücretsiz olarak temizlik hizmeti verilir.

Soru

Yedek Havlu ve Çarşaf

Cevap

Villalarımızın hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.

Soru

Rezervasyon

Cevap

Yapılan her rezervasyonda kiralama şartları kabul edilmiş olup aksi belirtilmediği sürece firma hesabımıza kiralama bedelinin %30'u havale ile yollanır. Sonra firmamız tarafından size mail, fax yada posta ile teyid bilgisi iletilir. Kalan bakiye villa teslimatında nakten teslim alınır.